umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

trądzik

Skóra trądzikowa tworzy się za sprawą nieprawidłowej pracy gruczołów łojowych, a w efekcie tworzą się zaskórniki oraz pryszcze. Nasilony trądzik wyleczyć można czasem tylko systematyczną terapią oraz dokładną pielęgnacją domową skóry. Problem trądziku występuje nie tylko u nastolatków, ale coraz częściej u osób powyżej 20 roku życia.

Zmagasz się z trądzikiem? Zapraszamy do akademii urody, gdzie ustalimy Twój indywidualny program terapii antytrądzikowej. 

Fresh Up - Diego Dalla Palma

Resurface Fresh Up to wstępna kuracja składająca się z dwóch zabiegów dla klientów ze skórą trądzikową i których cera straciła promienność. Świetnie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów antytrądzikowych.

oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to nowa gwiazda na scenie kosmetologii i medycyny estetycznej. Skuteczność terapii przeciwstarzeniowej w wydaniu wykorzystującym cząsteczki aktywnego wodoru jest naprawdę imponująca! Zabieg polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Te perfekcyjnie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni, w efekcie czego mamy do czynienia ze skuteczną terapią typu anti-aging.

geneo

GeneO®+ to przełomowa technologia zapewniająca kompletną pielęgnację, rewitalizację oraz organiczne dotlenienie skóry od wewnątrz. Wykorzystuje naturalne mechanizmy ciała i zapewnia uzyskanie jednocześnie trzech efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia powierzchniowych warstw naskórka, głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry odpowiednio dobranymi składnikami oraz naturalnego dotlenienia wszystkich jej warstw. W rezultacie skóra zyskuje zdrowy i promienny wygląd, staje się bardziej jędrna i napięta, poprawia się jej gęstość, a tym samym wygładzają drobne zmarszczki. Geneo to nieinwazyjny zabieg poprawiający wygląd już po pierwszym zastosowaniu. Za napięcie skóry odpowiada monopolarna fala radiowa, wspomagana przez mikronakłuwanie specjalnym rollerem

eksfoliacja, peelingi, złuszczanie DERMAQUEST

Zabiegi estetyczne z zastosowaniem złuszczania chemicznego, mechanicznego lub termicznego nie są wynalazkiem ostatnich lat. W starożytnym Egipcie skórę złuszczano mieszankami soli, alabastru czy pumeksu w połączeniu z tłuszczami zwierzęcymi. W antycznym Rzymie używano peelingów z siarki, gorczycy i wapieni. Także tradycyjny masaż turecki – mocne tarcie skóry i jej eksfoliowanie szorstką rękawicą – miał działanie złuszczające. Z czasem odkrywano coraz więcej rozmaitych substancji peelingujących, zawsze akceptując związki wyłącznie bezpieczne i skuteczne. Obecnie regularne złuszczanie skóry jest podstawą do zachowania jej zdrowego i młodego wyglądu. W ofercie zabiegów eksfoliujących proponujemy najnowsze i najskuteczniejsze złuszczania dostępne na rynku estetycznym.

— DermaQuest Terapeutyczny peeling dyniowy
Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni – źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

— DermaQuest Salicyl CA Bright PEEL
Salicylic CA Bright Peel to pierwszy profesjonalny zabieg dla skór ze wskazaniem do peelingu chemicznego o niskim progu bólu. Program terapeutyczny będący alternatywą dla silnych w odczuciach zabiegów eksfoliacyjnych, takich jak TCA, Płyn Jessnera czy wysoko stężony kwas salicylowy, rozwiązuje problemy skóry problematycznej i jednocześnie działa silnie złuszczająco. Efektywność porównywalną do mocnych peelingów chemicznych osiągnięto poprzez synergiczne połączenie kwasu salicylowego [20%] z kwasem L-askorbinowym [15%] i retinoidami pochodzenia roślinnego oraz biologicznego.

— DermaQuest Peeling Dyniowy
Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia. Niespotykany dotychczas w preparatach wyciąg z dyni został doceniony przez sztab amerykańskich naukowców. Jest bogaty w witaminy C [10%], B1, B2, B6, PP oraz K. Doskonale sprawdza się w terapii wspomagającej leczenie trądziku aktywnego, hiperpigmentacji i starzenia się skóry.

— DermaQuest Azelac Peel
Dermaquest Azelac Peel to delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Zabieg przeznaczony dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. Kwas kojowy wykazuje działanie depigmentacyjne poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. Rozjaśnia powstałe już przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych.

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!