umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

FB-white
INS-white

wyszczuplanie

Piękna i zgrabna sylwetka przez cały rok! Zapraszamy do akademii urody w Brzesku na indywidualne konsultacje i dedykowane programy modelujące sylwetkę. Zachwyć się sobą, odkryj się na nowo, pokaż się innym od jak najlepszej strony. Zabiegi wymagają połączenia pielęgnacji z odpowiednią dietą, jednak uzyskanie pięknej figury jest prostsze niż myślisz, przekonaj się i przyjdź do nas!

endermologia LPG Alliance

Endermologia LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało. Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie w trakcie procesu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie można spodziewać się wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej.

storz medical

Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystującej falę dźwiękową zabieg redukuje cellulit, usuwa nagromadzone płyny i tkankę tłuszczową oraz poprawia kształty sylwetki. W połączeniu z kuracjami modelującymi efekty są znakomite i widoczne w pierwszym etapie kuracji: daje się zauważyć m.in. przywróconą naturalną jędrność i sprężystość skóry, zmniejszenie cellulitu oraz ogólne wygładzenie.

karboksyterapia

Karboksyterapię wykonuje się, gdy chcemy pozbyć się cellulitu, blizn, rozstępów, zmarszczek i pajączków. Przeprowadza się ją także w przypadku łysienia w celu stymulacji wzrostu włosów oraz przy nadmiarze tkanki tłuszczowej.

bandaże Arosha

Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują głębokie warstwy skóry. Ponieważ w metodzie Arosha i Biosphere nie stosuje się ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach – dla takich osób dobierane są indywidualne programy, które pozwalają uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych. W przypadku klientów bez zaznaczonego problemu naczyniowego zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą.

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

INS-black
FB-black

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!