umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

zabiegi antycellulitowe

Cellulit nazywany skórką pomarańczową tworzy się najczęściej na pośladkach, udach, brzuchu, a nawet ramionach. Może dotyczyć kobiet w każdym wieku, niezależnie od ich wagi. 
Powodem są przede wszystkim zaburzenia mikrokrążenia – toksyny nie są odprowadzane w sposób efektywny i gromadzą się w tkance tłuszczowej w postaci nieestetycznych zgrubień. Za jego powstanie odpowiadają również estrogeny, czyli żeńskie hormony płciowe.

endermologia

Endermologia LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, ceniony za wysoką efektywność w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, a także przy usuwaniu skórki pomarańczowej. Najnowocześniejsze na rynku urządzenie do przeprowadzenia endermologii zapewnia łagodny przebieg terapii wyszczuplającej lub antycellulitowej, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie.

Nowy patent polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu klienta. Dzięki temu procedura jest bezinwazyjna i relaksacyjna, a leczenie niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzenie skóry oraz zgrabne ciało można uzyskać już po wykonaniu serii zaledwie trzech zabiegów!

Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie w trakcie procesu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie można spodziewać się wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej.

storz medical

Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystującej falę dźwiękową zabieg redukuje cellulit, usuwa nagromadzone płyny i tkankę tłuszczową oraz poprawia kształty sylwetki. W połączeniu z kuracjami modelującymi efekty są znakomite i widoczne w pierwszym etapie kuracji: daje się zauważyć m.in. przywróconą naturalną jędrność i sprężystość skóry, zmniejszenie cellulitu oraz ogólne wygładzenie.

Technologia CELLACTOR STORZ MEDICAL to fale akustyczne charakteryzujące się wysoką amplitudą ciśnienia w stosunku do otoczenia, które przyspieszają przepływ płynów w układzie naczyń chłonnych. Wprowadzone do ciała fale rozprzestrzeniają się, stymulując proces drenażu poszczególnych warstw skóry. Intensywność oddziaływania fali akustycznej o wzrastającym ciśnieniu powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz likwidację komórek tłuszczowych, które zanikają w procesie implozji, czyli zapadania się w sobie. Wprowadzenie w tkankę łączną drgań przyczynia się do jej rozluźnienia, a elastyczność tkanki wzrasta.

Wskazania do zabiegu: 

  • poprawa napięcia i elastyczność skóry;
  • obkurczenie skóry na brzuchu u kobiet po porodzie;
  • likwidacja obwisłości skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud;
  • modelowanie obszaru nad kolanami.

bandaże AROSHA

Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują głębokie warstwy skóry. Ponieważ w metodzie Arosha i Biosphere nie stosuje się ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach – dla takich osób dobierane są indywidualne programy, które pozwalają uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych. W przypadku klientów bez zaznaczonego problemu naczyniowego zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą.

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!