umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

zabiegi na rozstępy

Rozstępy bardzo często powstają u kobiet w ciąży. Wiąże się to zarówno z zaburzoną gospodarką hormonalną organizmu, jak i z nadmiernym rozciąganiem się skóry na brzuchu i na piersiach. Rozstępy występują również często w okresie dojrzewania oraz mogą się pojawić u osób, które wyczynowo uprawiają sport (przyrost masy mięśniowej).
Rozstępy są również typowe dla osób z dużą nadwagą lub też wręcz otyłych. Zdarza się też, że niektóre osoby mają po prostu predyspozycje genetyczne do powstawania na ich skórze.

karboksyterapia

Karboksyterapię wykonuje się, gdy chcemy pozbyć się cellulitu, blizn, rozstępów, zmarszczek i pajączków. Przeprowadza się ją także w przypadku łysienia w celu stymulacji wzrostu włosów oraz przy nadmiarze tkanki tłuszczowej.

laser ResurFX nieablacyjny M22

Laserem frakcyjnym ResurFX wykonuje się zabiegi odmładzające skórę oraz niwelujące przebarwienia i inne niedoskonałości cery. ResurFX jest także efektywnym narzędziem do poprawy kondycji skóry z rozstępami oraz bliznami.

Działanie urządzenia polega na wykonywaniu przez wiązkę lasera „mikrouszkodzeń skóry”, które tworzą precyzyjną siatkę nakłuć. Przyczynia się to do pobudzenia produkcji kolagenu, a skóra staje się wyraźniej gładka i młodsza.

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!