umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

depilacja

Większość osób postrzega stale rosnące owłosienie jako nieatrakcyjne. Istnieją jednak sposoby, by je usunąć i sprawić, że skóra odzyska gładkość!

Usuwanie włosów przy pomocy wosku lub lasera to dwie z najpopularniejszych metod. Za ich sprawą niechciane owłosienie znika w kilka sekund!

Zapraszamy za zabiegi depilacji
zarówno panie jak i panów! 

depilacja woskiem

Depilacja woskiem polega na usuwaniu mechanicznym (wyrywaniu) włosków przy użyciu wosku, którego zadaniem jest przykleić się do włosa i usunąć go wraz z cebulką. Zanim włos odrośnie, można cieszyć się gładką skórą od 2 do nawet 5 tygodni.

depilacja laserowa light sheer

Działanie lasera LightSheer opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy. Światło lasera diodowego pochłaniane jest przez mieszek włosowy zawierający melaninę. Następnie zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, co przyczynia się do trwałej utraty włosa i destrukcji mieszka. Opisywane zjawisko jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Wszystkie pozostałe okresy wzrostowe włosa, czyli katagen (faza zaniku) oraz telogen (faza spoczynku), są zazwyczaj obojętne na działanie lasera.

Aby poprawnie przygotować się do depilacji laserem diodowym, bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy. Przed zabiegiem włosów nie można wyrywać – pęsetą, woskiem czy depilatorem – przez około 4 tygodnie w przypadku twarzy i około 6 tygodni w innych miejscach. Zaleca się golenie, przycinanie lub depilację przy użyciu odpowiedniego kremu – zabiegi te trzeba zakończyć co najmniej tydzień przed depilacją. Należy odstawić kremy z witaminą A, E, C oraz retinoidami i kwasami owocowymi, jak również leki światłouczulające i zioła o takim działaniu. Przeciwwskazaniem jest aktywna opalenizna (minimalna przerwa w opalaniu naturalnym lub solarium to 4–6 tygodni).

Naturalnym objawem zabiegu są czasowe obrzęki oraz zaczerwienienia skóry (ustępujące po 2–3 dniach). W tym czasie skórę należy traktować delikatnie – nie stosować dezodorantów ani antyperspirantów. Po depilacji laserem diodowym w miejscach, które były poddane zabiegowi, trzeba stosować fotoprotekcję. Kolejny można wykonać w odstępach od 4 do 12 tygodni w zależności od wybranej partii ciała, która została depilowana.

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!