umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

manicure & pedicure

Dłonie to jedna z naszych wizytówek, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego wykonania manicure oraz z zabiegów regenerujących. W naszym salonie pracujemy na najwyższej jakości lakierach i produktach do pielęgnacji dłoni i paznokci.

Pedicure jest zabiegiem dla skóry i paznokci stóp stosowanym w celach kosmetycznych lub leczniczych. Właściwą formę pedicure’u dobiera się odpowiednio do zapotrzebowania klienta. Podstawowe czynności upiększające to skracanie płytki paznokcia, malowanie lakierem oraz nakładanie masek lub preparatów nawilżających skórę stóp.

 

Serdecznie zapraszamy na zabiegi również Panów,
Estetyczny wygląd dłoni i stóp jest podstawą
wizerunku zadbanego mężczyzny!

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!