umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

geneo

GeneO®+ to przełomowa technologia zapewniająca kompletną pielęgnację, rewitalizację oraz organiczne dotlenienie skóry od wewnątrz. Wykorzystuje naturalne mechanizmy ciała i zapewnia uzyskanie jednocześnie trzech efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia powierzchniowych warstw naskórka, głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry odpowiednio dobranymi składnikami oraz naturalnego dotlenienia wszystkich jej warstw.

fantastyczne efekty odmładzania

W rezultacie skóra zyskuje zdrowy i promienny wygląd, staje się bardziej jędrna i napięta, poprawia się jej gęstość, a tym samym wygładzają drobne zmarszczki. Geneo to nieinwazyjny zabieg poprawiający wygląd już po pierwszym zastosowaniu.

Efekty przed i po:

befora

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!