umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

coolifting

Cztery technologie w jednym urządzeniu
dla najlepszych efektów zabiegu w 5 minut!

Aby odmłodzić skórę, urządzenie Coolifiting wykorzystuje cztery technologie. Pierwszą – podawanie dwutlenku węgla w krótkich impulsach,
drugą – zastosowanie zwiększonego ciśnienia (na poziomie ok. dwóch barów),
trzecią – użycie niskiej temperatury (na poziomie około -15 stopni Celsjusza),
czwartą – aplikacja odpowiednio dobranych substancji aktywnych.

Do procesów aktywowanych w skórze
za pomocą wspomnianych technologii należą:

  • Paradoks naczynioruchowy – rozkurcz oraz skurcz krwionośnych naczyń występujący naprzemiennie odpowiada za polepszenie cyrkulacji krwi. Dzięki temu aktywne substancje są lepiej rozprowadzane po organizmie.
  • Kriokarboksyterapia – za pomocą mocnego strumienia dwutlenku węgla aktywowana zostaje mikrocyrkulacja, podniesiony poziom natlenienia tkanek oraz zwiększa się produkcja elastyny i kolagenu. Dzięki dwutlenkowi węgla dodatkowo zwielokrotnia się stopień penetracji ekstraktu z łodygi dwubarwnego sorgo, kwasu hialuronowego oraz hydrolizowanych pszenicznych białek.
  • Szok termiczny – zdecydowane, nagłe obniżenie poziomu temperatury zapewnia szybką i odpowiednio głęboką penetrację skóry właściwej. Rozkurcze i skurcze naczyń wywołane przez mróz poprawiają mikrokrążenie i dostarczają do komórek tlen.
  • Infuzja (ciśnienie hiperbaryczne) – ciśnienie podniesione do dwóch barów i obniżona temperatura to kolejne klucze do zwiększonej penetracji aktywnych substancji, w tym kwasu hialuronowego.

Zabieg Coolifting przeprowadza się za pomocą specjalistycznego pistoletu. Terapia tym urządzeniem trwa jednorazowo około 5 minut i jest bezinwazyjna dla ciała klienta. Zabieg jest bezbolesny, nie ma więc konieczności podawania znieczulenia. Po jego zakończeniu nie jest wymagana rekonwalescencja, a efekty widoczne są od razu po przeprowadzeniu leczenia. Jedyne odczucia, jakie towarzyszą osobie poddawanej zabiegowi, to relaksujący chłód i bardzo delikatne ukłucia. Aby zauważyć pełnię rezultatów, jakie może dać Coolifting, terapię warto powtórzyć od 4 do 6 razy, zachowując tygodniowe odstępy.

 

FB_IMG_1515885756804

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!