umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to nowa gwiazda na scenie kosmetologii i medycyny estetycznej. Skuteczność terapii przeciwstarzeniowej w wydaniu wykorzystującym cząsteczki aktywnego wodoru jest naprawdę imponująca!

Nawilżona i wygładzona cera 
pełna młodzieńczego blasku.
Efekt widoczny od razu!

Oczyszczanie wodorowe to nowa gwiazda na scenie kosmetologii i medycyny estetycznej. Skuteczność terapii przeciwstarzeniowej w wydaniu wykorzystującym cząsteczki aktywnego wodoru jest naprawdę imponująca!

Zabieg polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Te perfekcyjnie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni, w efekcie czego mamy do czynienia ze skuteczną terapią typu anti-aging.

W jaki sposób wodór zostaje wprowadzany w głąb skóry? Oczyszczanie wodorowe wykorzystuje tutaj technikę strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Niewielkie rozmiary wodoru oraz jego mała masa pozwalają przejść pierwiastkowi w głębokie struktury skóry, a wszystkiemu towarzyszy proces elektroporacji. Substancje aktywne docierają do skóry drogą mikrokanałów, które wytwarzane są w skórze przez impulsy elektryczne.

Zabieg wodorowego oczyszczania skóry dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, niezależnie od wieku. Warto, aby nad tą propozycją pochyliły się zwłaszcza osoby, których skóra jest szczególnie narażona na działanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, a zatem mieszkańcy miast. Kuracja idealnie sprawdzi się w przypadku:

  • skóry zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku;
  • skóry odwodnionej;
  • skóry wymagającej dogłębnego oczyszczenia;
  • skóry suchej, a także normalnej, tłustej i mieszanej, skóry trądzikowej oraz naczynkowej – w zasadzie brak jakichkolwiek przeciwwskazań dla wybranego typu skóry.

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!