umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

karboksyterapia

Karboksyterapię wykonuje się, gdy chcemy pozbyć się cellulitu, blizn, rozstępów, zmarszczek i pajączków. Przeprowadza się ją także w przypadku łysienia w celu stymulacji wzrostu włosów oraz przy nadmiarze tkanki tłuszczowej.

Nieinwazyjna metoda likwidacji niedoskonałości sylwetki
dla cierpliwych

Karboksyterapię stosuje się jako zabieg główny w redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej lub jako wzmacniające uzupełnienie po liposukcji. Na pierwsze wyniki redukcji trzeba trochę poczekać, gdyż widoczne są po około 5–10 sesjach. Tak jak w przypadku innych nieinwazyjnych metod likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zawsze znajduje się grupa „opornych”, którzy nie reagują na leczenie z powodów indywidualnych – oczywiście należy tutaj wykluczyć niechęć klienta do współpracy i nieodpowiednią dietę. Obszarami zabiegowymi do redukcji tkanki tłuszczowej, rozstępów i ujędrnienia są: 

  • brzuch;
  • boczki;
  • tylna część ramion;
  • bryczesy;
  • wewnętrzna strona ud;
  • poduszki pod kolanami;
  • pośladki.

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!