umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

storz medical

wysokiej jakości technologia
odkrycie szwajcarskiej marki
dla modelowania sylwetki

Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystującej falę dźwiękową zabieg redukuje cellulit, usuwa nagromadzone płyny i tkankę tłuszczową oraz poprawia kształty sylwetki. W połączeniu z kuracjami modelującymi efekty są znakomite i widoczne w pierwszym etapie kuracji: daje się zauważyć m.in. przywróconą naturalną jędrność i sprężystość skóry, zmniejszenie cellulitu oraz ogólne wygładzenie.

Technologia CELLACTOR STORZ MEDICAL to fale akustyczne charakteryzujące się wysoką amplitudą ciśnienia w stosunku do otoczenia, które przyspieszają przepływ płynów w układzie naczyń chłonnych. Wprowadzone do ciała fale rozprzestrzeniają się, stymulując proces drenażu poszczególnych warstw skóry. Intensywność oddziaływania fali akustycznej o wzrastającym ciśnieniu powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz likwidację komórek tłuszczowych, które zanikają w procesie implozji, czyli zapadania się w sobie. Wprowadzenie w tkankę łączną drgań przyczynia się do jej rozluźnienia, a elastyczność tkanki wzrasta.

 

Wskazania do zabiegu: 

  • poprawa napięcia i elastyczność skóry;
  • obkurczenie skóry na brzuchu u kobiet po porodzie;
  • likwidacja obwisłości skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud;
  • modelowanie obszaru nad kolanami.

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!