umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

o nas

Pisząc o mojej akademii urody, o jej misji czy początkach istnienia, trudno uniknąć przebrzmiałych formułek, na które już jesteśmy znieczulone i wydają się nam banalne. Gdy napiszę, że stworzyłam miejsce dla kobiet (i nie tylko ;), że najwyższą nagrodą, jaką mogę otrzymać od Klientek i Klientów, jest ich satysfakcja, ich radość z własnego wyglądu, dowartościowanie lub pozbycie się choćby jednego kompleksu: tak, to wszystko prawda! Nie ma dla mnie większego motywatora do dalszych działań. To silniejsze niż podwójne espresso!

Razem z zespołem jesteśmy na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi – kochamy je i uwielbiamy testować, regularnie uczestniczymy w szkoleniach, a każda nowa technologia, którą wprowadzamy do oferty, wzbudza sporo emocji.

Zapraszam Was, Kochani, do akademii urody w Brzesku, gdzie z dala od wielkomiejskiego szumu mogę zaoferować zabiegi na najwyższym poziomie!

Zapraszam!
Małgosia Majka

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
akademiaurodybrzesko@gmail.com


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!