umów wizytę: +48 797 307 995

akademia urody – gabinet kosmetyki profesjonalnej w Brzesku, Berka Joselewicza 2

endermologia

Endermologia LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, ceniony za wysoką efektywność w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, a także przy usuwaniu skórki pomarańczowej. Najnowocześniejsze na rynku urządzenie do przeprowadzenia endermologii zapewnia łagodny przebieg terapii wyszczuplającej lub antycellulitowej, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie.

lpg

baj baj cellulit!

Nowy patent polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu klienta. Dzięki temu procedura jest bezinwazyjna i relaksacyjna, a leczenie niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzenie skóry oraz zgrabne ciało można uzyskać już po wykonaniu serii zaledwie trzech zabiegów!

Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie w trakcie procesu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie można spodziewać się wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej.

Efekty przed i po:

umów wizytę: +48 797 307 995

zabiegi i kosmetyki
w prezencie

Szukasz pięknego prezentu, który będzie miło spędzoną chwilą, odprężeniem i okazją aby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo? Bon na zabiegi!

piękna przemiana
na nowy 2021 rok

Przygotuj się na świętowanie! Chcesz szybko zregenerować skórę, odświeżyć się i nabrać blasku? Polecamy oczyszczanie wodorowe – hit roku.

dermapen
NanoFrax®

Jest skuteczny, bezpieczny! Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie skóry.

obserwuj nas
na Facebook i Instagramie

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko
recepcja@aubrzesko.pl


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

umów wizytę:
+48 797 307 995


zapraszamy:
pn-pt: 9-19 / sb: 9-13

Potrzebujesz zarezerwować wizytę u kosmetyczki? Zadzwoń do naszego gabinetu a my postaramy się zapisać Cię w wygodnym terminie. Do usłyszenia!